POLİÜRETAN KALIP ÜRETİMİ

ARTRelease 05 Wax Bazlı Sıvı Kalıp Ayırıcı

ARTRELEASE®05 Kalıp ayıcırı ürünü, özellikle kalıp ve döküm için formüle edilmiştir ve çoğu sıvı poliüretan kauçuk ve poliüretan döküm ürünlerle iyi çalışır. Silikon kalıpların ömrünü uzatmada ve fiberglass kalıplarda poliüretanın yapışmamasını istenilen yerlerde kullanıma uygundur. ARTRELEASE®05 20 ° C ile 100 °C arasındaki geniş bir sıcaklık aralığında etkilidir.

devamını oku

ARTRelease 85 Katı Kalıp Ayıcı Wax

Kalıp Ayırıcılar, poliüretan ile kalıp arasında film oluşturarak poliüretan parçaların kalıptan kolay ve deforme olmadan ayrılmasını sağlayan kimyasal karışımlardır. Su bazlı ve solvent bazlı çeşitleri olan kalıp ayırıcılar, kullanım oranları ile operasyonel anlamda firmalara rakabetçi avantajlar sağlamaktadır. Kullanılan kalıba zarar vermez ve kalıp kirliliği yaratmaz.

devamını oku

ARTRubber PR30 Poliüretan Esnek Kalıp

Artrubber PR30 , mükemmel yırtılma mukavemeti ve direnci koruyarak çok yumuşak 30 Shore A sertliğe kadar iyileştiren endüstriye lider bir esnek poliüretan kauçuktur. Artrubber PR30, yumuşak tutma kolları ve yastıklar veya hareketli parça bileşenleri de dahil olmak üzere çok esnek, dokunsal bir materyal gerektiren ürün uygulamaları için idealdir. PR30, beton dökümü için dayanıklı, esnek kalıplar üretmek için de kullanılabilir.

devamını oku

ARTRubber PR60 Poliüretan Esnek Kalıp

ARTRUBBER PR 60, mükemmel bir yırtılma mukavemeti ve dayanıklılığı koruyarak orta 60 Shore A sertliğe kadar kürlenen endüstride lider bir esnek poliüretan kauçuktur. ARTRUBBER PR 60, kavrama kulpları, tablet koruyucuları, paspaslar, yumuşak tekerlekler, sahne aletleri ve eğitim silahları gibi esnek ancak dayanıklı bir malzeme gerektiren ürün uygulamaları için idealdir. ARTRUBBER PR 60 beton dökümü için dayanıklı, esnek kalıplar üretmek için de kullanılabilir.

devamını oku

ARTRubber PR85 Baskı Beton Kalıbı

ARTRUBBER PR 85, mükemmel yırtılma mukavemeti ve direnci koruyarak esnek yüksek sertlik 85 Shore A sertliğe kadar iyileştiren endüstriye lider bir esnek poliüretan kauçuktur. Artrubber PR85, beton dökümü için dayanıklı, esnek kalıplar üretmek Prefabrik Beton, Heykel & Özel İmalat ve Özel Efektler, Alçı Bez İşleri ve Süsleme, Endüstriyel Uygulamalar, temalı & Manzaralı Tasarım, Prototipleme, Çeşitli El Sanatları ve Hobi projeleri ve daha birçoğu dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır.

devamını oku